Jsem sebevědomý mladý muž

Klára byla můj další úlovek a zároveň moje 54 holka v pořadí. S ní to ale bylo jiné. Opravdu. Dnešní noc si budu dlouho pamatovat, protože moje společnice, která právě leží na posteli, mě strašně připomněla jaký jsem býval před několika lety já sám.

Za poslední dva roky jsem se naučil spoustu věcí a tou hlavní bylo to, jak se dostat do srdcí a kalhot většiny žen. Z nemastného a neslaného klučiny jsem se proměnil v silného a sebevědomého muže, který si jde za tím, co chce. Dnes večer jsem chtěl Kláru, ale seznamování s ní bylo strašně obtížné, protože vysílala smíšené signály a byla velmi odtažitá. V průběhu večera jsem zjistil, že je introvertní, citlivá a trochu naivní, což mě značně ztěžovalo můj cíl a dokonce jsem to chtěl vzdát a jít si povídat se servírkou, která o mně jevila větší zájem. Nakonec jsem vytrval, protože jsem měl zvláštní pocit, že chci Kláru poznat víc.

Seznamování bylo opravdu obtížné, ale jakmile jsme se ocitli sami, Klára najednou ožila a odhodila masku ledové královny. Její svůdnost se projevila a místo nedobytného ledu jsem ucítil nesmírnou touhu a teplo. Jakmile se za námi zaklaply dveře hotelového pokoje všechny zdvořilosti zmizely a přišla surovost pudového instinktu. Klára na mě skočila a povalila mě na postel a než jsem stačil jakkoliv zareagovat její rty se ke mně přisály a ucítil jsem její ruku v rozkroku. Ještě víc než erotické vzrušení pro mě byla fascinující celá přeměna.

Klára přišla na schůzku decentně oblečená. Na sobě měla světlé kalhoty a narůžovělou halenku. Její vlasy byly hezky rovně sčesané se zastřihnutou ofinou a na tváři měla jemný make up, který ji ladil s narůžovělou rtěnkou. Podle velmi pečlivě zvoleného oblečení bylo vidět, že jí na schůzce záleží, ale přesto mi připomínala zmrzlou růží ve sněhu. Když jsem jí vyprávěl zábavné historky, tak se smála zdrženlivě. Při dvojsmyslných poznámkách s erotickým podtextem se maličko červenala a okamžitě se rozhlížela jestli ji nikdo nevidí nebo mě neslyší.

Až teď si uvědomuji jak to bylo zábavné a naivní, ale zároveň skutečné, protože mi její chování a její následná přeměna tolik připomínala mě. Dva roky zpátky jsem vůbec nevěděl kdo jsem. Pořád jsem tápal a bál jsem se, co si o mě ostatní myslí a kdo vlastně jsem. Není to tak dávno, takže si pořád dokážu vybavit pocity samoty a beznaděje. Moje přeměna byla postupná a velmi obtížná, ale jsem rád, že jsem se rozhodl a změnil se. Svoji energii čerpám ze své síly a sebevědomí a toho se držím bez ohledu na cokoli jiného. Pak potkám Kláru a zrovna když jí svlékám spodní prádlo a hladím její nádherné tělo tak to na mě dolehne. Uvědomím si, že tohle je přesně to, o čem jsem před lety snil a čeho jsem si myslel, že nikdy nedosáhnu. Mít kažkou holku je super, ale co když chci víc? V předchozích případech to byla pouze zábava, ale nyní poprvé cítím s někým souznění a vidím více než jen tělo. Mám pocit, že vidím její nahou jemnou duši. Naprosto ztrácím koncentraci a propadám se do nepřítomna. Co mám dělat? Mám to brát tak, že nechci být zranitelný a nedat na sobě nic vědět? Nebo mám být upřímný a zahodit všechno co jsem se naučil o síle a své mužnosti?